Společenství upírů

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

RP záznamy

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Martina Wyrda

PostSubject: Re: RP záznamy   Fri Sep 03, 2010 7:45 pm

- Mor... Zděsila jsem se, když jsem si přečetla, co je příčinou toho všeho! Ani jsem neváhala a rozhodla jsem se i přes svůj stav recept hledat... Nakonec se mi to s Ericovou pomocí podařilo. Uf!
- Málem jsem se následně pozvracela po přečtení všech přísad, ale pokud nám to fakt pomůže, Kain nás ochraňuj...
- S Elroyem jsme se jali jít lovit netopýry... Měla jsem prve hroznou chuť jim zakroutit krkem a prostě si vzít jejich drápky z již mrtvých těl, ale má drahá polovička byla kupodivu mírumilovnější (Škoda, fakt škoda)... (Ten lov byl vtipný xD)
Back to top Go down
View user profile
Vikky Salomon

PostSubject: Re: RP záznamy   Sat Sep 04, 2010 10:43 am

Jsem...(ne)překvapena...
... na škole není snad jediné početsné dívky...Shocked
... jdu se pokusit sehnat něco 'lehčího'...
... mor? Zajímá mě odkud se k nám dostal. Že by soukromé pátrání?
Back to top Go down
View user profile
Elen de Reif

PostSubject: Re: RP záznamy   Sat Sep 04, 2010 3:19 pm

Dnes mě navštívil Christian. Byl první, koho po dvou dnech vidím.
Znatelně slábnu. Už se mi po těle objevují tmavé fleky.
Ptám se po Ericovi.
O dění mimo "můj" pokoj nevím vůbec nic.
Back to top Go down
View user profile
Christian Nior Madden

PostSubject: Re: RP záznamy   Sat Sep 04, 2010 3:44 pm

Dnes jsem navštívil Elen v jejím "domácím vězení" u Bartemiuse.
K Christianově zděšení viděl na vlastní oči zcela odrovnanou Elen. Dal Elen krev - samozřejmě načepovanou do pohárku. Promluvil s ní a dohlídnul na její usnutí.
Po opuštění pokoje je zcela a naprosto rozčílený na jistého upíra..
Back to top Go down
View user profile
Elroy E. Irving

PostSubject: Re: RP záznamy   Sat Sep 04, 2010 3:57 pm

Už nejen Carin, ale i Martina vypadá dost špatně (předevčírem po té delší době, co jsme se neviděli, to však ani nebylo poznat..)
Christiana jsem tak starostlivého snad ještě neviděl. (A navíc se překvapivě sháněl po Elen..)

...

Naštěstí byla zjištěna příčina nemoci a nakonec nalezen i protilék.
S konstatováním, že se na ni určitě všichni vykašlou se vydala má drahá na lov netopýrů. S rybářskou sítí a neodolatelným hlasem jsme nakonec z dolů vytáhli snad celou líheň malých černých chlupatých potvůrek, ještě je zbavit drápů a jedna z ingrediencí bude na světě.
Back to top Go down
View user profile
Martina Wyrda

PostSubject: Re: RP záznamy   Sat Sep 04, 2010 7:35 pm

- Setkání s Clare a Christianem... Dovídám se, že lidé se mohou nakazit údajně jen kontaktem s námi... //Do prd..// Doufám, že jen s chladnou vážností žertoval...
- Asi se dám do dobroolné karantény...
- S Elen to prý vypadá bídně, mám strašný strach...
- Christian s typickou netečností odejde, Clare raději prchne též... Ani se jí nedivím... Zasáhne mě tíživý pocit samoty...
- A jak se cítím po zdravotní stránce? Stále stejně blbě, ne-li o něco hůř...

- Setkání s Alexem a Isabellou... Alex se zahryz do Belly, málem ji vysál do poslední kapky... Jeho chování mě též vyprovokovalo k agresi... Chtěla jsem se zakousnout do jeho krčku (myšlenka na to, že mám nějaký trest mě fakt netížila), ale odtáhl mě od sebe.... Souboj disciplín xD... Už jsem ho měla, když mě zasáhla vlna slabosti a svalila jsem se na zem vedle něj, aniž bych se napila (ještěže tak, další průser bych asi už nezvládla)... Tím to nekončí xD.... Alex mi chtěl nabídnout krev dobrovolně (!!!) a já si ve své světlé chvilce vzpomněla na trest a odmítla (ten zmetek mě určitě chtěl poslat na jistou smrt Razz), spíš jsem teda od něj utekla...
Back to top Go down
View user profile
Eric Lawrence

PostSubject: Re: RP záznamy   Sat Sep 04, 2010 11:18 pm

Mé usilovné hledání nakonec vyústilo v náhodné setkání s vlkodlačicí před hradem. Bylo to mé první setkání s vlkodlakem a byl jsem z toho dost nervózní, ale jednat se muselo. Rozhovor s Angelkou nebyl dlouhý, ale několikrát se při něm ztrácel kontrolu a měl sto chutí něco rozmlátit, ale naštěstí jsem svoji horkou krev jakžtakž ovládl a po osvětlení situace a trochy emocí v očích vlčici přesvědčil, aby mi těch pár nutných hrstí chlupů dobrovolně vydala. Ihned jsem je běžel odevzdat, aby příprava léku mohla pokračovat.

Dobře já!
Back to top Go down
View user profile
Carin Szandor Giovanni

PostSubject: Re: RP záznamy   Sat Sep 04, 2010 11:55 pm

Sešla jsem se s Bartym po dlouhé době. Vše jsem mu o tom únosu vysvětlila a povyprávěla celou pravdu, co se tam stalo. Ale stále se cítím hrozně. Pořád hlad, bolest, únava, horečky... začínám se bát o své okolí.
Back to top Go down
View user profile http://black.and.white.fantasy.sblog.cz/
Bartemius Giovanni
Admin

PostSubject: Re: RP záznamy   Sun Sep 05, 2010 10:13 am

Navstivil jsem Carin, abych s ni konecne stravil par chvil v soukromi...Jeden upir zprosten viny, dalsi dva at si me nepreji -.- (>D)
Vubec se mi nelibil jeji stav - zustal jsem s ni celou noc
Back to top Go down
View user profile http://spolecenstviupiru.find-forum.net
Elroy E. Irving

PostSubject: Re: RP záznamy   Mon Sep 06, 2010 2:23 am

Dnešní den nic moc až na pár nevyžádaných pergamenů, několik raděj neviděných spárovaných kolemjdoucích a .. hmm, jedna zakázaná návštěva.
Carin je den o de dne hladovější, myslel jsem, že si dá dnes mě .. nakonec spokojeně usla a snad ani nehádejte kde, když to tak dokonale vím.
..další poznatky dnešního dne .. ani všem vtipná povídka vás nerozesměje, když prostě nemáte náladu..
Back to top Go down
View user profile
Martina Wyrda

PostSubject: Re: RP záznamy   Mon Sep 06, 2010 7:34 pm

Cítím se naprosto cize, osamoceně a odvrženě... Ale kdo by se se mnou taky stýkal, že?
A moje nemoc? Ani se neptejte... Stejně vás to nebude zajímat a ke všemu věčně trčím sama ve svém domě, tak nikoho neohrožuji... ;
Přemýšlím, že až se napiju protiléku, tak prostě uteču... Uteču někam hodně daleko... Sakra, ať už ten protilék je!!!

---

Je ale dobré mít přátelé... Alespoň ty poslední zbytky Smile
Back to top Go down
View user profile
Eleuthera Fly M. Nandr

PostSubject: Re: RP záznamy   Mon Sep 06, 2010 10:41 pm

Poněkud otřesena děním venku se vrací zpět.
Na posilněnou se staví alespoň u krámku Kaina a Lilith, kde objeví malý krvavý poklad.
Back to top Go down
View user profile
Elen de Reif

PostSubject: Re: RP záznamy   Tue Sep 07, 2010 12:02 am

Útěk od Bartemiuse. Abych se dostala ven, pokousala jsem pár jeho poskoků v jednom z těch fanatických záchvatů. Snad budou v pořádku..
V lese potkávám Erica. Konečně!
Dozvídám se, že Barty už našel recept na lék..snad bude brzo hotový, jelikož začínám dost chrchlat a v puse mám pachuť krve. Tmavé fleky už ani nepočítám..
Odcházím s Ericem domů, cítím se dost unaveně.
Back to top Go down
View user profile
Eric Lawrence

PostSubject: Re: RP záznamy   Tue Sep 07, 2010 12:07 am

Při lelkování v lese a hraní si s nožem jsem potkal Elen - utekla od Bartemiuse a podle toho, co říkala, to pár jeho poskoků asi nedalo. Nebloumám nad tím, hlavně, že se s ní ještě dalo mluvit. Netušil jsem, že ještě nevěděla o tom, že dáváme dohromady lék - to jí jako vážně někdo měl říct. Snažím se vést celý hovor odlehčeně, oznamuju jí, že jsem ve městě potkal svého tatéra, který je zároveň mým sirem, ale to jí asi nedošlo. Vedu ji domů, aby se tam vyspala, je unavená a tam si určitě odpočine líp než někde zavřená ve vypolstrovaným pokoji. A nehodlám k ní nikoho do rána pustit.
Back to top Go down
View user profile
Elroy E. Irving

PostSubject: Re: RP záznamy   Tue Sep 07, 2010 2:49 am

Narazil jsem čirou náhodou na Martinu, ač vypadala v první chvíli dost špatně, jají umělecké vystoupení jako obvykle nemělo chybu, chytila i o něco zdravější barvu .. naštěstí existují lichotky.
No a po tom jejím dlouhotrvajícím strádání o samotě jsem ji vzal k sobě. I když skoro jsme tam nedošli, za jednu drahou šelmičku, mě málem zahryzla. (..fakt jen málem .. ono se jí to jen odráželo v očích >D)
Back to top Go down
View user profile
Bartemius Giovanni
Admin

PostSubject: Re: RP záznamy   Tue Sep 07, 2010 6:58 pm

Utekla mi Elen...Toho protileku bude potreba asi hektolitr. Ted jsou misto ni na izolaci moji lide...Jestli si Eric mysli, ze ji doma zvladne, mame dalsiho infikovaneho..naivka jeden...
Back to top Go down
View user profile http://spolecenstviupiru.find-forum.net
Eric Lawrence

PostSubject: Re: RP záznamy   Tue Sep 07, 2010 7:12 pm

Do rána se k Elen do domu nikdo nedobýval, nikdo se ji odvést nesnažil. Zdálo se mi to divné, čekal jsem, že se někdo ukáže chvíli potom, co jsem ji v lese potkal, ale nic. Tak čekám dál, dokud se někdo neobjeví. Někoho volat sám mi přijde krajně...fuj. Ale už se tu vyspala a snad trochu uklidnila, tak...uvidíme? Kdo-ví, jak se bude chovat, až se vzbudí. Spí nějak moc dlouho. Vážně moc. Sám spát nemůžu.
Back to top Go down
View user profile
Alexander Assolato

PostSubject: Re: RP záznamy   Tue Sep 07, 2010 9:07 pm

Je mi hrozně. Mám neuvěřitelný hlad, bolí mě prakticky neústále hlava a k zimnici se přidal i kašel. Počítám dny do zhotovení léku nebo smrti. Psychicky jsem na tom však mnohem hůř. Cítím se, jakoby mě všichni opustili. Mám návaly deprese a agresivity, střídané relativním klidem. Začínám pochybovat o smyslu mé existence.
Back to top Go down
View user profile
Martina Wyrda

PostSubject: Re: RP záznamy   Wed Sep 08, 2010 6:56 pm

Snad nejsem až tak nechtěné... Přesto mě pocity smutku a osamělosti stále pokoušejí... Ke všemu se cítím strašně slabá. neuvěřitelně! Včera jsem to nevydržela a musela jsem se na chvíli projet na mém černém krasovcovi... Kaine, jaký to byl problém se na něj dostat!
Ke všemu jsem u lesa zaslechla burácení motorky, které až podivně náhle ustalo... Přepadl mě hrozný strach... Elroy... Nestalo se mu zase něco?
Ale naštěstí ne.. Uf... Se svým drzým úsměvem mě uvítal v plné síle a zdraví... Sice to neřeknu nahlas a tvářím se, že jsou OK, ale cítím se dne ode dne hůř a závidím zdravým.... Snad proto ty divné stavy, snad skoro depka?
Back to top Go down
View user profile
Elen de Reif

PostSubject: Re: RP záznamy   Thu Sep 09, 2010 10:47 pm

Pár dní mě Eric držel doma pod dohledem, ale už jsem musela vypadnout. (tajně) Vidím na něm, že se strachuje stejně tak jako já. Po celou dobu byl se mnou, což i mě samotnou udivuje (Brujah, že..)
Procházka mi nevydržela moc dlouho, znatelně slábnu den ode dne. Podle toho, co říkal Barty, se mi blíží třetí stádium. Mám strach, prý se nebudu moci hýbat.
Divím se, že se zatím Barty neukázal. Snad hledá ten lék.
O dění mimo domov nevím vůbec nic ani o nikom dalším z upírů. Zůstávám doma s Ericem.
Back to top Go down
View user profile
Elroy E. Irving

PostSubject: Re: RP záznamy   Fri Sep 10, 2010 3:24 pm

Posledních pár dní jsem nikoho jiného krom Martiny neviděl, ale stěžovat si nemohu .. i když ty její procházky kolem rokle rád nevidím a navíc v tom stavu.. Na pohádku "O ztracené gumě" jsem ji nakonec dostal zas do bezpečí..relativního.
Snad už se konečně dodělá ten protilék .. vlastně by mě i celkem zajímalo, kdo to všechno chytil..
Back to top Go down
View user profile
Martina Wyrda

PostSubject: Re: RP záznamy   Fri Sep 10, 2010 3:51 pm

Včera odpoledne jsem si po dlouhé době zkoušela iluze (když už teď nemohu "řádit" v Cirkusu), ale nestalo se absolutně nic! Žádné iluze... Jen jsem pak byla strašlivě slabá a unavená, že jsem si musela na chvilku jít lehnout... V poslední době často musím takto... odpočívat.
Večer jsem při své procházce před spaním kolem rokle narazila na Elroye... Netvářil se příliš nadšeně, že mě tam takto vidí, ale já prostě nevydržím sedět jen ve své kanceláři nebo potom doma... Potřebuji ven...
Co se týče mého hladu upadla jsem do prazvláštní letargie... Hm.
Back to top Go down
View user profile
Martina Wyrda

PostSubject: Re: RP záznamy   Sat Sep 11, 2010 1:38 am

Zašla jsem na hřbitov s nostalgickou vzpomínkou na jednu osobu. Narazila jsem při odchodu na Christiana, který mě po mé uštěpačné poznámce nakopl ze svého sedla na koni... Zmetek jeden... Mé ztěžklé ochablé tělo to samozřejmě neustálo. V tu chvíli přišla Elen... Vypadá příšerně! Má fleky. Uá, děsí mě! Začala chrchlat krev, až jsem jí musela podat kapesník. Christian ji odvádí domů..Já sklesle odcházím též... Jen na mě ještě cestou vybafne Eleuth...

------

Později jsem potkala Elroye. No, potkala... Div mi nespadl z balkonu do náruče. Blázen jeden mladej!

Last edited by Martina Wyrda on Sat Sep 11, 2010 3:31 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
Elen de Reif

PostSubject: Re: RP záznamy   Sat Sep 11, 2010 1:51 am

Znovu utíkám z domova pod vlivem té stvůry, co mne sžírá zevnitř.
Bloudím po pozemcích v tom podivném fanatickém stavu, z něhož mi vždy zbyde jen pár mlhavých záblesků. Okno doma, les, nádvoří, hřbitov. Jo, tam jsem skončila naposled, když jsem se probrala z toho tranzu. Byla tam hnusná mlha. Po chvíli odpočinku ze slabosti jsem narazila na Christiana s Martinou a bylo to tu znovu..nebylo to tak silné jen..krátký záblesk agresivity až do záchvatu kašle. Už dokonce začínám chrchlat krev. Mám vážně strach. Martina se tvářila vyděšeně a i s Christianem naprosto znechuceně. I já se tak cítím, stydím se za sebe.
Po tomhle krátkém incidentu se cítím ještě slabší. Prosím Christiana, ať mě nevodí k Bartymu ale domů za Ericem. Vyhoví mi.
Back to top Go down
View user profile
Alexander Assolato

PostSubject: Re: RP záznamy   Sat Sep 11, 2010 10:53 am

Téměř nikoho z našeho společenství již nevídám, nic nevím. Pocity úzkosti a osamělosti gradují. Mé tělo začíná rezignovat, záchvaty agresivity ustávají a i přes šílený hlad nemám sil se napít, pokud se mi někdo sám nenabídne. Téměř nikam nechodím, bojím se budoucnosti.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: RP záznamy   

Back to top Go down

RP záznamy
Back to top 
Page 2 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next